Seeds - Drupal Starter Kit (11.3.9) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Search
gu: શોધ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: General
gu: સામાન્ય

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: About
gu: વિશે
