Seeds - Drupal Starter Kit (11.4.0) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: File
cs: Soubor

en: Search
cs: Hledat

en: Image
cs: Obrázek

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: User
cs: Uživatel

en: Block
cs: Blok

en: Filter
cs: Filtr

en: Media
cs: Média

en: General
cs: Obecné

en: Anonymous
cs: Anonym

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Translations
cs: Překlady

en: Audio file
cs: Zvukový soubor

en: About
cs: Popis

en: Video file
cs: Video soubor

en: Inspect
cs: Inspekce

en: Taxonomy Term
cs: Termín taxonomie

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
cs: Zadejte část názvu obsahu, který chcete vybrat. Můžete zadat také interní cestu, jako např. %add-node, nebo externí URL, jako např. %url. Pro úvodní stránku zadejte %front.
