Seeds - Drupal Starter Kit (11.4.0) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Description
vi: Mô tả

en: File
vi: Tập tin

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Image
vi: Ảnh

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Audio
vi: Âm thanh

en: User
vi: Người dùng

en: Block
vi: Khối

en: Filter
vi: Lọc

en: Media
vi: Phương tiện

en: General
vi: Tổng quát

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: The changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được lưu lại.

en: Translations
vi: Các bản dịch

en: About
vi: Giới thiệu

en: Inspect
vi: Xem xét

en: CKEditor
vi: Trình biên tập CKEditor
