Seeds - Drupal Starter Kit (11.4.2) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: File
bg: Файл

en: Search
bg: Търси

en: Test
bg: Тест

en: Image
bg: Снимка

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Audio
bg: Музика

en: Menu
bg: Меню

en: User
bg: Потребител

en: Block
bg: Блокирай

en: Filter
bg: Филтър

en: Media
bg: Медия

en: General
bg: Общи

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Audio file
bg: Аудио файл
