Seeds - Drupal Starter Kit (11.4.2) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Description
fa: توضیحات

en: File
fa: فایل

en: Search
fa: جستجو

en: Test
fa: آزمایش

en: Image
fa: تصویر

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Audio
fa: صوتی

en: Menu
fa: منو

en: User
fa: کاربر

en: Block
fa: بلوک

en: Filter
fa: فیلتر

en: Media
fa: رسانه

en: General
fa: عمومی

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Video
fa: ویدیو

en: Translations
fa: ترجمه‌ها

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Audio file
fa: فایل صوتی

en: About
fa: درباره

en: Media Library
fa: کتابخانه رسانه

en: Layout Builder
fa: ابزار چینش صفحه
