Seeds - Drupal Starter Kit (11.4.2) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Search
fy: Sykje

en: Save
fy: Bewarje

en: User
fy: Brûker

en: Anonymous
fy: Anonym
