Seeds - Drupal Starter Kit (11.4.5) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Search
am: ፈልግ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Anonymous
am: ስም አልባ
