Seeds - Drupal Starter Kit (11.4.5) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: File
eu: Fitxategi

en: Search
eu: Bilatu

en: Image
eu: Irudia

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Menu
eu: Menua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Block
eu: Blokea

en: Filter
eu: Iragazkia

en: General
eu: Orokorra

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: About
eu: (r)i buruz
