Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.0) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Description
bn: বিবরণ

en: File
bn: ফাইল

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Image
bn: ছবি

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Menu
bn: মেনু

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Block
bn: ব্লক

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Media
bn: মাধ্যম

en: General
bn: সাধারণ

en: About
bn: সম্পর্কে
