Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.0) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: File
he: קובץ

en: Search
he: חיפוש

en: Test
he: בדיקה

en: Image
he: תמונה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Audio
he: אודיו

en: Menu
he: תפריט

en: User
he: משתמש

en: Block
he: בלוק

en: Filter
he: סינון

en: Media
he: מדיה

en: General
he: כללי

en: Anonymous
he: אנונימי

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Video
he: וידאו

en: Translations
he: תרגומים

en: Webform
he: טופס - Webform

en: About
he: אודות

en: Taxonomy Term
he: סיווג טקסונומי

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
he: התחילו להקליד כותרת של תוכן קיים כדי לבחור אותו. ניתן גם להזין נתיב פנימי כמו %add-node, או כתובת URL חיצונית כמו %url. הזינו %front עבור דף הבית
