Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana
