Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: File
th: ไฟล์

en: Search
th: ค้นหา

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Menu
th: เมนู

en: Media
th: สื่อ

en: General
th: ทั่วไป

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Video
th: วีดีโอ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Taxonomy Term
th: การจัดหมวดหมู่เนื้อหาด้วยเทอม
