Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.10) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: File
el: Αρχείο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Test
el: Δοκιμή

en: Image
el: Εικόνα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Menu
el: Μενού

en: User
el: Χρήστης

en: Block
el: Μπλοκ

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Media
el: Μέσα

en: General
el: Γενικά

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: About
el: Περί

en: Link to
el: Σύνδεσμος σε

en: Taxonomy Term
el: Όρος ταξινόμησης
