Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.10) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: File
mr: फाईल

en: Search
mr: शोध

en: Test
mr: चाचणी

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Audio
mr: ध्वनी

en: User
mr: सदस्य

en: Block
mr: भाग

en: Filter
mr: गाळणी

en: General
mr: साधारण

en: Anonymous
mr: अज्ञात
