Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.10) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Description
ps: سپړنه

en: File
ps: دوتنه

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Menu
ps: غورنۍ

en: User
ps: غړی

en: Block
ps: غونډ

en: Filter
ps: چاڼ

en: Media
ps: رسنۍ

en: General
ps: ټوليز

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: About
ps: په اړه
