Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.2) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: File
az: Fayl

en: Search
az: Axtarış

en: Image
az: Şəkil

en: Save
az: Saxla

en: Menu
az: Menyu

en: User
az: İstifadəçi

en: Block
az: Blok

en: General
az: Əsas

en: Anonymous
az: Anonim

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: About
az: Haqqında

en: Video file
az: Video fayl

en: Taxonomy Term
az: Taksonomiya termini
