Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.2) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Search
kk: Іздестіру

en: Test
kk: Тест

en: Image
kk: Сурет

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Menu
kk: Мәзір

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Block
kk: Блок

en: Filter
kk: Фильтрле

en: General
kk: Басты

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.
