Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.2) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: File
sk: Súbor

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Image
sk: Obrázok

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: User
sk: Používateľ

en: Block
sk: Blok

en: Media
sk: Médiá

en: General
sk: Všeobecné

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Translations
sk: Preklady

en: Webform
sk: Webformulár

en: About
sk: Informácie o

en: Taxonomy Term
sk: Termín taxonómie

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
sk: Začnite písať názov článku z obsahu a vyberte ho. Môžete tiež zadať internú cestu, ako %add-node alebo externú adresu URL, napríklad %url. Zadajte %front pre úvodnú stránku.
