Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.3) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: File
af: Lêer

en: Search
af: Soek

en: Test
af: Toets

en: Image
af: Beeld

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker

en: Block
af: Blok

en: Filter
af: Filtreer

en: Anonymous
af: Anoniem

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Translations
af: Vertalings
