Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Menu
ta: பட்டி

en: User
ta: பயனாளர்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
