Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.4) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Image
bo: པར་རིས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Taxonomy Term
bo: རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད
