Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.4) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: File
sl: Datoteka

en: Search
sl: Išči

en: Image
sl: Slika

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Menu
sl: Meni

en: User
sl: Uporabnik

en: Block
sl: Blok

en: General
sl: Splošno

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: About
sl: O modulu
