Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.5) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ
