Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.7) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Search
fil: Hanapin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Block
fil: Tipak

en: Filter
fil: Salain

en: Anonymous
fil: Hindi kilala

en: The changes have been saved.
fil: Ang mga pagbabago ay napangalagaan.
