Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.7) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Inspect
kn: ಪರಿಶೀಲಿಸು
