Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.8) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: File
ca: Fitxer

en: Search
ca: Cerca

en: Test
ca: Prova

en: Image
ca: Imatge

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Audio
ca: Àudio

en: Menu
ca: Menú

en: User
ca: Usuari

en: Block
ca: Bloc

en: Filter
ca: Filtra

en: Media
ca: Multimèdia

en: Anonymous
ca: Anònim

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Video
ca: Vídeo

en: Translations
ca: Traduccions

en: Webform
ca: Formulari web

en: About
ca: Detalls

en: Taxonomy Term
ca: Terme de la taxonomia

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: Responsive Image
ca: Imatge responsiva

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
ca: Els camins introduïts manualment han de començar amb /, ? o #.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
ca: Comenceu a escriure el títol d'una peça de contingut per a seleccionar-la. Podeu també introduir un camí intern com %add-node o una URL externa com %url. Introduïu %front per a enllaçar a la portada.
