Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.8) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: File
hu: Fájl

en: Search
hu: Keresés

en: Test
hu: Teszt

en: Image
hu: Kép

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Menu
hu: Menü

en: User
hu: Felhasználó

en: Block
hu: Blokk

en: Filter
hu: Szűrő

en: Media
hu: Média

en: General
hu: Általános

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Video
hu: Videó

en: Translations
hu: Fordítások

en: Webform
hu: Űrlap

en: About
hu: Leírás

en: Inspect
hu: Vizsgálat

en: Taxonomy Term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Media Library
hu: Médiakönyvtár

en: Image Style
hu: Képstílus

en: Responsive Images
hu: Alkalmazkodó képek

en: Media Image
hu: Kép média

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
hu: A kézzel megadott útvonalaknak per jellel (/), kérdőjellel (?), vagy kettőskereszttel (#) kell kezdődniük.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
hu: Egy tartalom annak címének begépelését elkezdve, az automatikusan megjelenő listából kiválasztható. De lehet belső Drupal útvonal (például %add-node), vagy külső (mondjuk %url). %front használható a címlapra hivatkozáshoz.
