Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.8) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: File
lv: Fails

en: Search
lv: Meklēt

en: Test
lv: Tests

en: Image
lv: Attēls

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: User
lv: Lietotājs

en: Block
lv: Bloks

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Media
lv: Multivide

en: General
lv: Galvenie

en: Anonymous
lv: Viesis

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Webform
lv: Webforma

en: About
lv: Par
