Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.9) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: File
is: Skrá

en: Search
is: Leit

en: Test
is: Prófa

en: Image
is: Mynd

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Audio
is: Hljóð

en: Menu
is: Valmynd

en: User
is: Notandi

en: Block
is: Blokk

en: Filter
is: Sía

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: General
is: Almennt

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: The changes have been saved.
is: Breytingarnar hafa verið vistaðar.

en: About
is: Um

en: Media Library
is: Margmiðlunarsafn

en: Media Image
is: Margmiðlunarmynd
