Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.11) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Search
hy: Որոնել

en: Image
hy: Նկար

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Block
hy: Բլոկ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Media
hy: Մեդիա

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:
