Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.11) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
