Seeds - Drupal Starter Kit (11.5.11) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: File
ur: فائل

en: Search
ur: تلاش

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Image
ur: تصویر

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Audio
ur: آڈیو

en: Menu
ur: مینیو

en: User
ur: صارف

en: Block
ur: بلاک

en: Filter
ur: فلٹر

en: Anonymous
ur: گمنام
