Seeds - Drupal Starter Kit (12.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: File
nn: Fil

en: Search
nn: Søk

en: Image
nn: Bilete

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: User
nn: Brukar

en: Block
nn: Blokk

en: Filter
nn: Filtrer

en: Anonymous
nn: Anonym
