Seeds - Drupal Starter Kit (12.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Description
ar: الوصف

en: File
ar: ملف

en: Search
ar: بحث

en: Test
ar: الاختبار

en: Image
ar: الصورة

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Audio
ar: الصوت

en: Menu
ar: القائمة

en: User
ar: المستخدم

en: Block
ar: الصندوق

en: Filter
ar: انتقاء

en: Media
ar: ميديا

en: General
ar: عام

en: Anonymous
ar: مجهول

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Video
ar: فيديو

en: Audio file
ar: ملف الصوت

en: About
ar: حول

en: Link to
ar: رابط ل

en: Media Image
ar: صورة الوسائط
