Seeds - Drupal Starter Kit (12.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: File
fi: Tiedosto

en: Search
fi: Etsi

en: Test
fi: Testi

en: Image
fi: Kuva

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Menu
fi: Valikko

en: User
fi: Käyttäjä

en: Block
fi: Lohko

en: Filter
fi: Suodatus

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Translations
fi: Käännökset

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: About
fi: Tietoja

en: Taxonomy Term
fi: Luokittelutermi

en: Responsive Image
fi: Responsiivinen kuva
