Seeds - Drupal Starter Kit (12.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: File
os: Файл

en: Search
os: Агуырд

en: Test
os: Тест

en: Image
os: Сурæт

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
