Seeds - Drupal Starter Kit (12.0.0-beta2) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: User
se: Geavaheaddji

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.

en: Video
se: Filbma

en: About
se: Birra
