Seeds - Drupal Starter Kit (12.0.0-beta5) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: File
eo: Dosiero

en: Search
eo: Serĉu

en: Image
eo: Bildo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Menu
eo: Menuo

en: User
eo: Uzanto

en: Block
eo: Bloko

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Translations
eo: Tradukoj
