Seeds - Drupal Starter Kit (12.0.0-beta5) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Block
ht: Blòk

en: Filter
ht: Filtre
