Seeds - Drupal Starter Kit (12.0.0-beta5) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Search
si: සොයන්න

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
