Seeds (8.x-1.72) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Tools
gu: સાધનો
