Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-10.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: File
el: Αρχείο

en: Image
el: Εικόνα

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: The installation has encountered an error.
el: Σφάλμα εγκατάστασης.

en: Link to
el: Σύνδεσμος σε
