Seeds (8.x-4.1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Help
cy: Cymorth

en: Insert
cy: Mewnosod

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Tools
cy: Arfau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Documents
cy: Dogfennau

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal
