Seeds (8.x-4.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Help
mn: Тусламж

en: Insert
mn: Оруулах

en: Upload
mn: Оруулах

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх
