Seeds (8.x-4.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Help
ast: Aida

en: Upload
ast: Xubir

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Anonymous
ast: Anónimu
