Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-4.2) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Help
lv: Palīdzība

en: Insert
lv: Ievietot

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Desc
lv: Dilst.

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Tools
lv: Rīki

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Document
lv: Dokuments

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Choose
lv: Izvēlies

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
