Seeds (8.x-4.2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Help
nn: Hjelp

en: Insert
nn: Set inn

en: Upload
nn: Last opp

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Choose
nn: Vel

en: - All -
nn: - Alle -
