Seeds (8.x-4.3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Search
hy: Որոնել

en: Image
hy: Նկար

en: Help
hy: Օգնություն

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
