Seeds (8.x-4.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Help
ta: உதவி

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
