Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-4.7) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Help
et: Abi

en: Insert
et: Sisesta

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Desc
et: Kahanev

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Tools
et: Tööriistad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Document
et: Dokument

en: Tabs
et: Sakid

en: Offset
et: Nihe

en: Embed
et: Manus

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Videos
et: Videod

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
